Motosalon 2020

Racevest na Motosalonu 2020 v Brně

Ahoj motorkáři a přátelé motosportu, chtěl bych se ohlédnout za letošním Motosalonem který se odehrával od 5.3. do 8.3. v Brně. Vzhledem k nejisté situaci se neobešel bez komplikací a s dodávkou nabalenou vestami a bundami jsme čekali až do středečního dopoledne na finální rozhodnutí vlády, jestli vůbec budeme mít kam vyrazit. Nakonec se zadařilo a během středečního odpoledne jsme se zabydleli jako obvykle ve stánku M-style.

ms_rv_stavba

Ve čtvrtek jsme pak sotva stihli rozvěsit vesty a patřičně obléct původně nestydaté figuríny a už se do výstaviště hrnuli první návštěvníci. Letos v našem týmu scházel Honza, ale kromě veteránů Láďi a Bridgit se k nim alespoň na pár dní přidal i nováček v barvách Racevestu Sam – tedy moje maličkost. A tak i když figurínu s nafouknutou reflexní MLV vestou která si vysloužila pracovní přezdívku „nafoukaná MiLča Von Racevest“ neustále obletoval hlouček obdivovatelů pevně věřím, že jsme zvládli se všem dostatečně věnovat a naše vesty a bundy patřičně předvést a ukázat. Nejlepší odměnou nám pak byli spokojení zákazníci, kteří si vybranou vestu nebo bundu rovnou odnesli z výstavy, ale také objednávky, které se k nám začaly hrnout ihned po výstavě. Konec konců měli jsme pádné argumenty, jak vás přesvědčit, že taková airbagová vesta je opravdu pro každého.

rv_furrik

Jménem Racevestu a celého našeho týmu který jste mohli na Motosalonu zastihnout bych rád poděkoval všem, kteří se za námi přišli do Brna podívat a věřím, že jste si letošní výstavu užili stejně dobře jako my. A kdo se do Brna nedostal nesmutněte můžete se zatím podívat třeba na naše videa a samozřejmě příští rok se na vás budeme těšit na dalším Motosalonu, tentokrát v Praze.

- Sam

rv_tymracevest

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení