Motosalon 2020

Racevest na Motosalonu 2020 v Brně

Ahoj motorkáři a přátelé motosportu, chtěl bych se ohlédnout za letošním Motosalonem který se odehrával od 5.3. do 8.3. v Brně. Vzhledem k nejisté situaci se neobešel bez komplikací a s dodávkou nabalenou vestami a bundami jsme čekali až do středečního dopoledne na finální rozhodnutí vlády, jestli vůbec budeme mít kam vyrazit. Nakonec se zadařilo a během středečního odpoledne jsme se zabydleli jako obvykle ve stánku M-style.

ms_rv_stavba

Ve čtvrtek jsme pak sotva stihli rozvěsit vesty a patřičně obléct původně nestydaté figuríny a už se do výstaviště hrnuli první návštěvníci. Letos v našem týmu scházel Honza, ale kromě veteránů Láďi a Bridgit se k nim alespoň na pár dní přidal i nováček v barvách Racevestu Sam – tedy moje maličkost. A tak i když figurínu s nafouknutou reflexní MLV vestou která si vysloužila pracovní přezdívku „nafoukaná MiLča Von Racevest“ neustále obletoval hlouček obdivovatelů pevně věřím, že jsme zvládli se všem dostatečně věnovat a naše vesty a bundy patřičně předvést a ukázat. Nejlepší odměnou nám pak byli spokojení zákazníci, kteří si vybranou vestu nebo bundu rovnou odnesli z výstavy, ale také objednávky, které se k nám začaly hrnout ihned po výstavě. Konec konců měli jsme pádné argumenty, jak vás přesvědčit, že taková airbagová vesta je opravdu pro každého.

rv_furrik

Jménem Racevestu a celého našeho týmu který jste mohli na Motosalonu zastihnout bych rád poděkoval všem, kteří se za námi přišli do Brna podívat a věřím, že jste si letošní výstavu užili stejně dobře jako my. A kdo se do Brna nedostal nesmutněte můžete se zatím podívat třeba na naše videa a samozřejmě příští rok se na vás budeme těšit na dalším Motosalonu, tentokrát v Praze.

- Sam

rv_tymracevest