Sezónní airbagová bunda Motorrad 2 - Hit-Air

 
 
 
 Ahoj bikeři! Dnes Vám přinášíme malý test airbagové bundy Motorrad 2
 
 
 
Bundu Motorrad 2 vyvinula japonská společnost HIT-AIR, která je průkopníkem airbagových produktů pro nás motorkáře. Proces výzkumu a vývoje se traduje od roku 1995, kdy byl zahájen. Tato airbagová bunda je vyvinuta pro pohodlné cestování v běžných teplotách v průběhu sezóny, na které jsme zvyklí. Velkou devizou je příjemný lehký materiál a ventilační panely, díky kterým se budete cítit i ve vyšších teplotách komfortně. Ty se postarají o dobrou ventilaci. Jsou uzavíratelné, na zádech, bocích a rukou. Svoji bezpečnost můžete ještě zvýšit díky dodávaným volitelným pádovým chráničům na hrudník a záda.
Motorrad perfektně padne na jakoukoliv postavu díky pěti možným velikostem a stahovacím popruhům.
Množství kapes nelimituje Váš úložný prostor
 
 
 
 
 
 
 
V případě Motorrad 2 jde o střední řadu airbagových bund, která nabízí jezdcům na motorkách nejen bezpečí, ale i velký komfort. Střední řadou není myšlena střední kvalita, ale největší univerzálnost co se nošení týče  Bundu využijí ti, kteří jezdí průběžně od jara do podzimu, ale nejezdí v trvale chladném počasí (myšleno například pod 10 °C) zde doporučujeme teplejší EU-6 od Hit-Air.
 
Samozřejmě Motorrad 2 můžete použít i v chladnějších dnech, ale musíte si pod ni už v tomto případě vzít další vrstvu silnějšího funkčního oblečení - zkrátka se “navrstvit”, protože nemá teplou vnitřní vložku! Navíc doporučujeme zakoupit k bundě volitelnou FUNKČNÍ vložku - takzvaný B-Liner, který vás ochrání před nepřízní počasí.
 
B- Liner se zkrátka postará o váš maximální komfort při jízdě v dešti, nebo studeném větru. O jeho schopnostech a kvalitách jsme již psali na našem FB
V kombinaci Hit-Air Motorrad 2 s B-Liner budete mít komfortní vybavení i na dny, které nejsou provázeny vysloveně teplým počasím. V letních dnech naopak dobře vypadající, větratelnou bundu, ve které se budete cítit perfektně a zároveň bezpečně. Airbag uvnitř je schopen ochránit váš krk, páteř, žebra, bedra a další důležitá místa před fatálním zraněním.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Airbag
 
Při aktivaci dojde k nafouknutí airbagu během 100 ms, plné pevnosti dosahuje maximálně do 0.25s. Airbag poskytuje zvýšenou ochranu krku, páteři, klíčním kostem, bedrům, zádům a hrudníku.
 
 
 
 
 
 
 
 
Bezpečnost bez hranic
 
Bunda je dodávána se CE certifikovanými (EN 1612-1) chániči ramen a loktů.
Pro zhoršené viditelnostní podmínky je bunda opatřena LUMIDEX a reflexními panely.
 
 
 
Uchycení k motocyklu
 
Spouštěcí mechanismus bundy na hrudníku je spojen s motocyklem pružným karbon-kevlarovým lankem,
umožňujícím jezdci neomezený pohyb během jízdy. Lanko se uchycuje k rámu motocyklu pod sedlem.
 
Při přichycení airbagové bundy či vesty spolujezdce na motocykl, se postupuje stejně jako u jezdce / řidiče
- pouze s rozdílem uchycení pod sedlem v místě spolujezdce.
 
Více info v našich videích na YouTube 
 

 

Moderní materiály a nízká hmotnost
 
Bunda je vyrobena z Polyesteru 500D, Polyester síťovina, Lumidex, nylonových popruhů a polyesterové síťoviny.
Na reflexní panely je použitý materiál LUMIDEX.
Airbag je vyrobený z polyuretanu.
Hmotnost bundy je 2.000g, CO2 cartridge 270g.
 
 
Tým Racevest
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení